Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Firma Semtime Krzysztof Walczak NIP 7811808633

Adres naszej strony internetowej to: ozdobyjagody.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Podajesz nam Twoje dane osobowe niezbędne do świadczenia Ci usług, np dostarczenia towaru i kontaktu. Wypełniając formularze na stronie (e-mail, imię i nazwisko, adres, numer telefony).

Formularze kontaktowe

Dane przesłane przez formularz kontaktowy są przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas, ale nie wykorzystujemy uzyskanych tak informacji w celach marketingowych.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Korzystamy z oprogramowania analitycznego Google Analytics zamieszczającego w urządzeniu końcowym Użytkownika kody umożliwiające zbieranie danych o Użytkownikach. Dokument Polityka prywatności Google zawiera informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych użytkowników produktów i usług Google, w tym Google Analytics.

Możesz zablokować udostępnianie Google Analytics informacji o Twojej aktywności w witrynie. W tym celu zainstaluj Dodatek do przeglądarki blokujący Google Analytics. Zabrania on kodowi JavaScript Google Analytics (ga.js, analytics.js i dc.js), który działa w witrynach, udostępniania Google Analytics informacji o aktywności w witrynie.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Dane kontaktowe

Kontakt z nami jest możliwy pod adresem kontakt@ozdobyjagody.pl